×

İyi günler

MENU
0532 178 37 98
Pts - Cts: 09:00 - 18:00

Teslimat & İade

Garanti ve İade Koşulları

Lütfen Dikkat:Önemli Madde;


Duvar kağıdı ruloları fabrikalar tarafından üretimde kontrolleri sağlanarak şeffaf ambalaj ile muhafaza edilmiş halde tarafımıza gelmektedir.Bizlerde öncelikle bizlere gelen bu paket ve kolileri kontrollerini sağlayıp depolarımıza istiflemekteyiz. Siz değerli müşterilerimize ürünleri korunaklı paketlerde göndermekteyiz.

Ürünler elinize ulaştığında;

1. Ürünlerin şeffaf (fabrikasyon) ambalajları açıldığı takdirde ürünler
iade alınmamaktadır.
2. Şeffaf ambalajın içinde ürün etiketleri bulunmaktadır ve bu etiket  ürün ile alakalı tüm bilgileri içermektedir,saklanması önemle tavsiye edilir. (orikas.com bu durumla alakalı sorumluluk kabul etmemektedir.)

Garanti Koşulları
Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler,ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

İADE / DEĞİŞİM

İade süreniz,size ulaştığı tarihten itibaren 15 gündür.

Değişim süreniz, size ulaştığı tarihten itibaren 15 gündür.

İade ve değişimlerde hiç bir sebep göstermeden cayma hakkınız 15 gündür.

İade edilecek ürünlerin kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir.

Size özel üretilen özel ölçü ürünlerin iade ve değişim hakkı bulunmamaktadır fakat ürün bozukluklarında her zaman değişiklik ve iade hakkına sahipsiniz.

İade ve değişikliklerde firmamız kargo ücreti almamaktadır,sadece yapmanız gereken tek şey değişiklik veya iade olacak ürünleri faturası ile beraber size teslimatı gerçekleştirmiş olan kargo şirketine karşı ödemeli olarak teslim etmeniz.Eğer bulunduğunuz yerde size teslimatı gerçekleştirmiş olan kargo şirketine ait şube yoksa lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Değişim işleminiz;kargonuz tarafımıza ulaştığında hemen yapılır ve size yeni ürünleriniz hemen kargolanır.

İade işleminiz;kargonuz elimize ulaştığı andan itibaren muhasebe bölümüne bilgi geçilir ve en geç 14 gün içinde havale/eft veya kapıda ödeme iadesi ise banka hesabınıza yatırılır.

Başka soru veya sorunlarınız olursa lütfen irtibata geçiniz.

0532 178 37 98 

Whatsapp Destek

Sizlere Nasıl Yardımcı Olabiliriz.

Whatsapp Destek